Skip to content Skip to footer

Európske fórum mladých – Altötting

Máte program na júl? Komunita Emanuel vás pozýva  v dňoch 3.- 8. augusta 2012 na Európske fórum mladých do nemeckého pútnickeho miesta Altötting  (juhovýchod Bavorsku). Zažite akoby malé svetové dni mládeže v malom a máte jedinečnú možnosť stretnúť sa s Pánom a s mladými z rôznych krajín Európy, ale aj ďalších častí sveta (Egypt, Austrália, USA,…) Chystá sa zaujímavý program:

muzikál o Don Boscovi- “All you need is love”, koncerty, chvály, večer milosrdenstva, workshopy, športový program, talentshow, … pričom centrom bude stretnutie s Pánom vo sv. omši a adorácii. Hlavnými jazykmi budú angličtina a nemčina, bude však zabezpečený preklad aj do slovenčiny a češtiny, takže znalosť týchto jazykov nie je nutná.

Prihlásiť sa treba najneskôr 30. júna 2012 na stránke www.emanuel.sk, kde nájdete aj link na bližšie informácie. Okrem toho sú informácie aj v angličtine na medzinárodnej stránke www.youthonmission.net

Cena je 95 eur za Fórum + cestovné náklady cca 60 eur na trase Bratislava-Altotting a späť. Spolu teda max. cca 155 eur.

Ak by si bol zatiaľ sám, môžeš sa nakontaktovať na: vojtasak.jan@gmail.com.

Tešíme sa na všetkých a hlavne On sa teší…